نتایج جستجو برای عبارت :

کاناپه بدونه دسته ایپک در دو سایز

کاناپه بدونه دسته ایپک در دو سایز یک نفره ابعاد در حالت باز ۱۰۰در۱۴۰ و در حالت بسته ۱۰۰در۸۵سانتی متر که به صورت مبل، لمی و به عنوان میزبان استفاده می شود و دونفره در سایز حالت پرواز ۱۴۰در۱۹۰ و در حالت بسته ۱۹۰در۸۵سانتی متر در سه حالت مبل، لمی، تخت قابل استفاده می باشد. کلاف آن تماما فلز بوده و پایه های زاویه دار آن زیبایی خاصی را به این محصول بخشیده است. پایه های پشت پس از بازکردن زیپ پشتی به صورت تاشو باز می شوند و باعث مقاومت مبل در حالت تخت
این مبل به‌ صورت کاناپه دو نفره ساخته‌ شده است. استفاده از آن در اتاق
نشیمن یک گزینه بسیار مناسب است؛ زیرا شما در زمان استراحت بدون نیاز به‌
وسیله خاصی تنها با یک بالشت و پتو و با سه حرکت، یک‌ تخت خواب در کنار خود
دارید!زمانی که کاناپه را از سمت بالا به پایین می‌کشید، مشاهده می‌کنید
که یک‌ تخت در زیر کاناپه قرارگرفته است. تشکی در زیر کاناپه تعبیه‌شده است
که کار شما را بسیار ساده کرده است و شما نیاز به تهیه تشک برای این تخت
ندارید.و زمان
دومین مبل از سری نمونه‌های جدیدترین مدل مبل تختخواب شو ۹۷ که قصد معرفی
آن را داریم، کاناپه دونفره‌ای است که قابلیت تبدیل‌ شدن به تختی راحت را
دارد. از مزیت‌های بارز این تخت استفاده از تخت یک‌ نفره و دو نفره آن است.
شما در صورت نیاز می‌توانید از کاناپه و تخت یک‌ نفره آن به‌ صورت هم‌زمان
بهره ببرید. همچنین می‌توانید به‌ راحتی از دو تخت برای استراحت استفاده
کنید. برای این کار به‌ صورت کشوی از زیر کاناپه تخت را به بیرون بکشید و
تخت دوم ر
مبل کنترلی یکی از کاناپه‌هایی است که به‌ صورت اتوماتیک به تخت تبدیل
می‌شود. ظاهر این مبل بسیار شیک و ساده است.  شما در زمان نیاز به استراحت
می‌توانید از این کاناپه زیبا به‌جای تخت استفاده کنید.یک‌ تخت خواب دو نفره در کنار یک کاناپه دونفره شما را به خواسته‌هایتان
می‌رساند. برای استفاده بهتر از فضاهای کوچک، شما می‌توانید از این گونه
تختخواب‌های زیبا بهره ببرید.تشک تخت بر روی کاناپه تعبیه‌شده است.
برای ثبت اگهی رایگان به سایت شهر24 مرا
یکی از شیک‌ترین و کلاسیک‌ترین کاناپه‌های تختخواب‌شو این مدل است. در نگاه
اول شما صاحب یک کاناپه چوبی شیک به انضمام یک کتابخانه زیبا و کوچک
هستید.
با باز کردن کشوی زیر کاناپه، اکنون شما می‌توانید تمام وسایل لازم و ضروری
خود را در آن جایگذاری کنید. تا به‌ حال شما شاهد یک کاناپه، کتابخانه و
کشوی بزرگ و جادار هستید.
می‌توانید درحرکت چهارم با باز کردن کاناپه به‌ راحتی پای خود را دراز کرده
و به استراحت بپردازید. برای این منظور از دو بالشتی
بابابزرگم به موهام نگاه کرد و گفت جای دستهای دخترم رو هنوز روش می بینم...موهام رو توی دستش گرفت و گریه کرد.
من اغلب شبها روی کاناپه ولو بودم و سرم روی پای مامان بود کتاب میخوندم؛ اینستا چک میکردم و مامان هم یا قرآن و کتاب میخوند یا تلویزیون میدید یا سرگرم گوشیش بود . بعد از مامان دیگه روی کاناپه نخوابیدم جز یک شب که از چهلم بابا اومدیم و سرم روی پای سعید بود خوابیده بودم. تا دستش رو برد لای موهام از خواب پریدم چون بوی مامان لحظه ای مشامم رو پر کر
من هیچ گونه کاری باهاش نـدارم شاید خودش زنگ بزنه ، امیدوارم حرفایی که پشت تلفن بهم زد بدونه چقدر بد بود بدونه چقدر حال بد منو توی اون حالت بیشتر بد کرد ...
من حتی بدترین آدمـا رو هم بخشیـدم ولی هیچ وقت از یادم نمیرن یک روز اینا ناخواسته به خودشــون ضربه میزنند ...
بخشیدنی هارو بخشیدم ! 
راستی امروز یه پست پیرامون اون کتابم میذارم شاید بدردتون خورد دوستای گلم و بلاگـرهای عزیز❤

کاناپه تختخواب شو شیک و زیبا
در اتاق نشیمن بدون شک این مدل زیبا است. کوسن‌های بزرگ و نرم با پشتی‌های متحرک، از مزایای این مدل به شمار می‌روند.
شما
در زمان مشاهده تلویزیون با استفاده از این مدل کاناپه می‌توانید ارتفاع
پشت گردن خود را به‌ راحتی تنظیم کنید. در صورت تمایل می‌توانید از ارتفاع
بلند آن با باز کردن پشتی رو به سمت عقب استفاده کنید. در صورت عدم نیاز به
ارتفاع زیاد و استفاده از پشتی به‌ جای بالشت می‌توانید از ارتفاع کوتاه
آن استف

مواد اولیه :پیازچه به میزان لازم (ساطوری شده)پودر موسیر 2قاشق مرباخوریپودر سیر 2قاشق مرباخوریتخم مرغ 3عددسس مایونز 2قاشق غذاخوریپنیر خامه ای 250گرمکره به میزان لازمنان 2عدد (باگت یا فرانسوی)پنیر پارمزان به میزان لازم (اختیاری)
ادامه مطلب
مبلمان چستر فیلد تنها بخشی از اسباب اثاثیه خانه نیست بلکه بخشی از تاریخ است.

بنا به گفته دیکشنری آکسفورد انگلیش واژه چستر فیلد که امروز در انگلیس و دیگر کشورها استفاده می شود. به سال ۱۸۰۰ می گردد. مبلمان چستر فیلد نوعی کاناپه چرمی را توصیف می کند.
سازنده مبل چستر فیلد
تاریخ مبلمان بر این باور است که ماموریت ساخت کاناپه ای به فیلیپ استنهوپ، لورد چهارم چستر فیلد (۱۳۷۷-۱۶۹۴) داده شد. این کاناپه دارای ارتفاع کم، پشتی مبل یک دست، لبه های گرد و با
اومدم اینجا چون امنیت ندارم 
کانالمو میخونه 
نمی‌خوام چیزی ازم بدونه ،من هندونه سربسته ام‌،هندونه در بسته‌ام 
بیرون این سبز قشنگ یه درون قرمز و سفید و زرده .پر از تخم 
نمیخوام کسی تخم هامو ببینه،بشمره،قرمزی‌ها و سفیدی ‌هامو ببینه 
حتی شوهرم ،مخصوصا شوهرم 
کانالم‌ خوند اومدم اینجا.وبلاگ قبلی رو شاید بدونه ،وبلاگ قبلی قبلی رو نمی دونه مطمئنم 
باید ایمیل جدید بسازم ،بازم بازم ،بازم 
اینطوری دوستی‌هام دووم ندارن 
ولی کسی نباید منو بلد
در این مجموعه انواع مبل تختخواب شو یک نفره قرار گرفته است.
کاناپه های تخت شو، مبل تخت شو آراسوفا ، تختخواب اکسترابد و هتلی که دارای تختخواب های یک نفره می باشند،در این مجموعه قرار گرفته اند.
کاناپه های موجود در این دسته، تختخوابشو یک نفره با عرض تخت 105cm و طول تخت 190cm می باشند.
هم چنین مبل های تختشو آرا موجود در این دسته، تختخواب شو یک نفره با عرض تخت 80cm و طول تخت 190cm می باشند.(به جز مدل NG10 که دارای عرض 70cm می باشد)
هم چنین در برخی از مدل ها امکان سف
امروز غم انگیزترین روز زندگیمه 
امروز من کاری کردم که می دونم از نظر عقلی به نفع جفتمونه اما دل هر دومون مخصوصا دل اون به درد اومد. 
نمی دونه من چه حالی ام، نمی دونه دیشب تا صبح با خودم کلنجار رفتم و صدبار زدم زیر گریه، نمی دونه که الان ده روزه تمام مدت سر درد دارم، نمی دونه، هیچ کدوم رو بهش نگفتم؛ چون دوست ندارم غم هام رو بدونه، دوست ندارم حال بدم رو بدونه، دوست ندارم بدونه چقدر از این که مجبورم دوسال رو ... :(( ولی مجبور بودم. چاره ای برام نمونده
نی نی سایت رو یادتونه؟
چی بود؟
چی شد؟
اینقدر خوشم میاد. الآن هر مادری و هر خانمی هر سؤالی داره، از کلاس رقص تا آموزشگاه زبان برای بچه ش و یا آرایشگاه و آتلیه، پاسخش رو یا توی نی نی سایت پیدا می کنه یا اگرم پیدا نکنه می پرسه و بالاخره یکی پیدا میشه پاسخ رو بدونه.
اینجا رو می خوام همچین فضایی بکنم.
هر کسی، دقیقتر بگم هر پارسی زبانی، هر ایرانی، هر چیزی در مورد ماینر بخواد بدونه بیاد اینجا جواب بگیره.
از استخراج بیت کوین گرفته تا قیمت و مشخصات فنی م
حقیقت این است که دیگر دلش را ندارم اینجا بنویسم.

من حرف های نگفتنی ام را میاوردم اینجا. غصه های توی دلم را. بغض های توی گلویم را. شادی های یواشکی ام را. نوشتن توی وبلاگ و خواندن کامنت هایش برای من، حکم برگشتن از سفر، ریختن یک لیوان چای دبش در یک ماگ سفید که تویش فیروزه ای باشد، ولو شدن روی کاناپه، دراوردنِ جوراب ها، خاراندنِ جای کش هایشان، دراز کردنِ پاها و سردادنِ یک آخیشِ بلندِ حسابی را داشت. به من توی زندگی خوش نمیگذرد، خودتان احتمالا فهمی
در خانه‌ی مادربزرگم، یک خانه‌ی قدیمی در یکی از محله‌های قدیمی یک شهر کوچک قدیمی، زمستان است. شب است. نیمه‌شب است. بیرون باران می‌بارد. از همان باران‌ها که گلی توی در دنیای تو ساعت چند است بهشان می‌گفت بارش. نور زرد رنگ یک آباژور قدیمی، دیوارهای کهنه‌ی ترک برداشته، قالیچه‌ی دستباف قدیمی، بخاری گازی که شعله‌هایش نارنجی می‌سوزد، کتری چدنی ته سوز و قهوه جوش مسی روی بخاری، یک تلوزیون ناسیونال قدیمی خاموش و خاک گرفته گوشه‌ی اتاق، یک چمدان

نامزدم یک طیف وسیعی از ادمها رو فالو میکنه.
دلیلش هم اینه که میخواد بدونه چقدر جهان شناسی من به یلوغ رسیده، و ضمنا بدونه که هر ادمی عاقبتش چطوری میشه. یا هر ادمی چطوری زندگیش رو هندل میکنه.
میگفت گرگ زاده یه پست گذاشته (برای من هم فرستاد، وحشتناک بود) و توش نوشته تورنتو توی خز بودن عین شهرستان میمونه.
یادتونه بهم میگفت عاقبت گرگ زاده گرگ شود گرچه با ادمی بزرگ شود؟ چون شهرستانی بودم؟
بعد پنج شش سال هیچ تغییری نکرده. بچه ها آدم ها تغییر نمیکنن.
گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
حقیقت این است که دیگر دلش را ندارم اینجا بنویسم.
من حرف های نگفتنی ام را میاوردم اینجا. غصه های توی دلم را. بغض های توی گلویم را. شادی های یواشکی ام را. نوشتن توی وبلاگ و خواندن کامنت هایش برای من، حکم برگشتن از سفر، ریختن یک لیوان چای دبش در یک ماگ سفید که تویش فیروزه ای باشد، ولو شدن روی کاناپه، دراوردنِ جوراب ها، خاراندنِ جای کش هایشان، دراز کردنِ پاها و سردادنِ یک آخیشِ بلندِ حسابی را داشت. به من توی زندگی خوش نمیگذرد، خودتان احتمالا فهمیده
فضای کوچک آپارتمان ها باعث شده با تغییر بعضی از لوازم استفاده بهینه ای از فضا داشت. مبل های تختخوابشو مهمترین تغییرات برای استفاده مناسب از فضای اتاق خواب هایی است که این روزها کتابخانه و لوازم ضروری دیگری را در خود جا داده است. برای یک انتخاب اصولی به چند نکته مهم باید توجه کرد.
قبل از خرید به فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. گاهی انتخاب هایی از سر بی فکری باعث می شود تا تمام فضا طوری پر شود که حتی نتوانید در اتاق حرکت کنید.بهتر است برای پی
چند باری خوره‌ی نوشتن به جانم افتاد اما کوتاهی کردم. دارم با دست‌های خودم عمرم را تلف می‌کنم. توی این گوشی لعنتی دنبال چه چیزی می‌گردم که مدام توی کوچه پس‌کوچه‌هایش پرسه می‌زنم؟! آمدم پست دیشبم را تکمیل کنم. اما به خودم که نمی‌توانم دروغ بگویم! نمی‌توانم عزیزانم! الان نمی‌توانم درباره‌ی این برف کوفتی بنویسم. باز هم در خوردن قرص‌هایم کوتاهی کرده‌ام. باز هم تپش قلب دارم. باز هم مغز و بدنم دچار شوک می‌شود. علائم سرماخوردگی دارم. از دست‌
حاضرم هزینه رفت و آمد با ماشین شخصی، تاکسی و یا هر وسیله‌ای را که بغل دستی‌ام در قطار دوست دارد به او بدهم، فقط دیگر با قطار، آن هم از نوع اتوبوسی هیچ‌جا نرود، بس که تکان میخورد.حالا بنده خدا کاری هم با من ندارد. یعنی اصلا تکان‌هایش اثری بر من ندارد، من فقط ناراحت خودش هستم. طوری تکان میخورد و صندلی قطار برایش اذیت کننده است، که انگار در شکم مادرش هم روی یک کاناپه خیلی راحت بوده. یا مثلا سیاست‌مداری چیزی است و عادت به ان صندلی‌ها ندارد.خدار
  شاید الان همه جا تاریکو سرد نیست.......شاید این گرگو میشه که اگه ما یه لحظه چشممونو ببندیم لحظه ى بعد که باز مى کنیم بازم هوا روشن شده باشه...."هیچ طلوعى بدون غروب نیست و هیچ غروبى بدون طلوع نیست""هیچ فصلى براى اخرین بار نمیاد و هیچ فصلى تموم نشدنى نیست""هیچ پیانو اى بدونه کلاویه هاى مشکى وجود نداره و هیچ پیانویى بدونه کلاویه هاى سفیدم وجود نداره"در کل مى خوام بگم که..... زندگى با ترکیب غم ها و خوشحالى ها هست که تبدیل به یه "زندگى" میشهمطمئن باشید اگ
صندلی اپن
صندلی‌های اپن در واقع همان صندلی‌‌های پایه بلندی هستند که در پشت اپن و یا کانتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و از آن‌‌ها برای صرف وعده‌های غذایی استفاده می‌شود. لازم به توضیح است که این صندلی‌ها باید ارتفاع مشخصی داشته باشند تا بتوان از آن‌ها به عنوان صندلی اپن استفاده کرد. در اکثر مدل‌‌های صندلی‌ اپن، قابلیت تنظیم ارتفاع وجود دارد تا استفاده کننده به راحتی بتواند صندلی را به ارتفاع مورد نظر خود برساند.
کاناپه
کاناپه را می
فروش بهترین کاناپه مدرن ارزان در کرج: مرکز فروش مبل آرش ارائه دهنده انواع مبلمان راحتی، کلاسیک و کاناپه های مدرن و ارزان قیمت در کرج می باشد. محصولات کلکسیون مبل آرش در رنگ بندی های متنوع و جذاب و به سلیقه مشتری گرامی می باشد.
ادامه مطلب
وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو “داداشی” صدا می کرد. به موهای مواج و زیبای اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون توجهی به این مساله نمیکرد. آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست. من جزومو بهش دادم.بهم گفت: ”متشکرم”.میخوام بهش بگم، میخوام که بدونه، من نمی خوام فقط “داداشی” باشم. من عاشقشم. اما… من خیلی خجالتی هستم ….. علتش رو نمیدونم.تلفن زنگ زد. خودش بو
آربیتراژ در واقع خرید و فروش هم زمان یک دارایی است، تا معامله گر بتواند از تفاوت قیمت ها سودی بدست آورد یا به عبارتی نوعی معامله است که با بهره از تفاوت قیمت های یک دارایی و یا ابزارهایی یکسان یا مشابه میتواند،

سودی را برای معامله گر به وجود آورد این اختلاف می‌تواند از لحاظ زمانی باشد مثل بازار نقد و آتی، و هم از نظر مکانی مثل تفاوت نرخ در دو بازار در مکان‌های جغرافیایی متفاوت باشد (البته یکپارچگی بازار‌های مالی و پیشرفت ارتباطات امکان آ
آدما دو دسته هستن:
دسته ای از آدما که نمی تونی از زندگیت حذفشون کنی مثل خانواده ت 
 و یه دسته ی دیگه از آدم ها که می تونی از زندگیت حذفشون کنی مثل صاحب کارت
مهم اینه که،هیچ وقت کاری نکنی که مجبور بشی یکی از دسته ی اولو حذف کنی یا اینکه کاری نکنی که مجبور بشی یکی از آدمای دسته ی دوم رو به زور تحمل کنی
خلاصه اینکه از این دو تا دسته توی زندگی همه هست،باید مدیریت داشته باشی و روابط رو هندل کنی
[سینا مشیریا]
آن لحظه را هزار بار خریدارم؛
در را گشودی، 
لبخندت را گستردی، 
پنهان کردی که خسته‌ای از کار، پوشیدی که بی‌حالی از روزه. 
زنِ ناخوشِ رها شده روی کاناپه‌ات را،
به اشاره گفتی بلند نشو.
و شمرده شمرده و ناز خواندی:
سلام برگِ سبزِ چای...
من همه شکُفتم مرد
با سبزیِ صدایت خوشم
صورتم را با آب ولرم شستم. تیشرت مشکی ?Who caresـم را پوشیدم. موهایم را بالای سرم گوجه‌ای بستم. خودم را داخل آینه نگاه کردم. زیباتر شده‌ام. بله، زیباتر شده‌‌ام و این یعنی سرماخوردگی‌ام در حال بهبود است. کرم مرطوب‌کننده زدم به صورتم و پشت لپ‌تاپ نشستم.

پ.ن: یادم رفت که می‌خواستم چه چیزی اضافه کنم!
صورتم را با آب ولرم شستم. تیشرت مشکی ?Who caresـم را پوشیدم. موهایم را بالای سرم گوجه‌ای بستم. خودم را داخل آینه نگاه کردم. زیباتر سده‌ام. بله، زیباتر شده‌‌ام و این یعنی سرماخوردگی‌ام در حال بهبود است. کرم مرطوب‌کننده زدم به صورتم و پشت لپ‌تاپ نشستم.

پ.ن: یادم رفت که می‌خواستم چه چیزی اضافه کنم!
یک روزی اگر مادر بشم به دختر .پسرم یاد میدم که تحت هر شرایطی باارزشه و قادره توی زندگیش انتخاب کنه. بهش میگم حق داره عاشق بشه حق داره بالغانه رفتار کنه و زندگی کنه. بهش میگم همه چیزایی که در مورد دوری از جن س مخا لف میشنوه دروغه. بهش میگم خدا ما رو برای هم خلق کرده برای تجربه های عاشقانه برای بقای نسلمون برای آرامشمون و ما به هم نیاز داریم نه به عنوان حامی نه به عنوان ناجی .به عنوان دو تا آدم که هدف مشترک دارن قراره کنار هم رشد کنن و هر کدوم همزمان
من وهمسرم برای طلاق توافقی اقدام کردیم وتمام توافقات را روی کاغذ نوشتیم وامضا کردیم مهریه , جهیزیه ,حضانت ومهمترینش دودانگ خانه وماشین واین توافقات را انگشت هم زدیم وکیل هم گرفته بویم که وکیل گفت من فقط میتونم وکیل یکی باشم که همسرم گفت من وکیل نمیخوام شما وکیل خانم باش وتمام اینها به دادگاه ابلاغ شد چند روز بعد همسرم از در آشتی در آمد ومنم به خاطر بچه قبول کردم فقط گفت باید مهریه اتو ابراء کنی. خوب منم قبول کردم اون دنبال این کار بود وفقط من
سلام
من فکر می کنم راهم را پیدا کردم. الان در مرحله حساسی از زندگی هستم که تکلیفم با خودم روشن شده.

دیگه میدونم دنبال چی هستم و میدونم میخوام چکار کنم.

کتاب "جادوی هدف دار کردن زندگی" از برایان تریسی خیلی روم تاثیر گذاشت تا بالاخره از بلاتکلیفی در اومدم.

من فکر می کنم اینکه آدم بدونه دنبال چی هست  و چی میخواد، خودش مساله خیلی مهمیه. خیلی مهم. شاید مهمترین مساله زندگی.

این روزها سعی می کنم هدفدار برم جلو. از کارهای غیر ضروری اجتناب می کنم.
ک
شدم اون دخترک شلخته ای که
شام خوردم و ظرفا رو نشستم
از بیرون اومدم و همه لباس هامو ریختم وسط اتاق 
نماز خوندم و جانمازمو جمع نکردم
لم دادم رو کاناپه
هندزفری مو تو گوشم گذاشتم
پادکست تو گوشم پلی کردم 
نشستم پا گوشی 
و بیخیال هزار و یک کار نکرده و دغدغه شدم 
.
.
.
احساس میکنم هر از چند گاهی به این وضعیت نیاز دارم ...
تصویر و قیمت تخت خواب دو نفره کد 8069 (دیجی کالا)
این تخت خواب دو نفره تز جنس چوب بوده و دارای دو رنگ قهوه ای روشن و سفید می باشد.
قیمت تخت خواب دو نفره: 1,770,000 تومان

تصویر و قیمت تخت خواب دو نفره مدرن آی سو (دیجی کالا)
در قسمت تاج این تخت خواب دو نفره از چرم بسیار زیبا و با دوام طلایی رنگ استفاده شده است که در کنار رنگ سفید، زیبایی کار را دوچندان کرده است. در قسمت وسط تاج این تخت خواب، چرم به صورت لمسه دوزی به کار رفته است. جنس این تخت خواب از ام دی اف M
خوابیدن روی تخت یا کاناپه
تجربه دراز کشیدن روی کاناپه را همه ما بعد از یه روز سخت و خسته کننده داشته ایم که هم زمان با تماشا تلوزیون به خواب رفته ایم .احتمالا تصور می کنید این کار ایرادی ندارد و در هر حال خوابیدن روی کاناپه ساده تر از رفتن تا تختخواب تان است.
شما نیاز دارید که درباره ی این عادت تان تجدید نظر کنید. در واقع خوابیدن روی کاناپه نه تنها باعث می شود خواب مناسبی نداشته باشید، بلکه موجب بروز مشکلات جسمانی در آینده نیز خواهد شد. بار دیگ
مامانم وقتی گشنه می مونم، رو کاناپه می خوابم، از زور میگرن چنگ می زنم به رویه ی بالشت و خیلی وقت های دیگه بهم میگه :" رود بی دا"*
تو کتابخونه ی دانشگاه دو تا صندلی رو چفت کردم کنار هم، خوابیدم. مامانم اومد بالای سرم گفت:" رود"
از خواب پریدم و به اندازه نه ماه کامل و ششصد کیلومتر دلگیری ام رو ریختم لابه لای کتاب شعر قرن بیست آمریکا!

*فرزند بی مادر
پ.ن: هیچی :)
مامانم وقتی گشنه می مونم، رو کاناپه می خوابم، از زور میگرن چنگ می زنم به رویه ی بالشت و خیلی وقت های دیگه بهم میگه :" رود بی دا"*
تو کتابخونه ی دانشگاه دو تا صندلی رو چفت کردم کنار هم، خوابیدم. مامانم اومد بالای سرم گفت:" رود"
از خواب پریدم و به اندازه نه ماه کامل و ششصد کیلومتر دلگیری ام رو ریختم لابه لای کتاب شعر قرن بیست آمریکا!

*فرزند بی مادر
پ.ن: هیچی :)
مشخصات مبل تختخوابشو اوهر

کد محصول:
OHR00093227

زمان تحویل:
7 تا 10 روز کاری پس از خرید

گارانتی:
دوسال

وضعیت نصب:
ندارد

گروه کالا:
مبل تختخوابشو

ارتفاع مبل:
90 سانتی متر

پهنای مبل:
230 سانتی متر

عمق مبل:
81 سانتی متر

ویژگی:
دارای باکس

توضیحات و راهنمای خرید مبل تختخوابشو ، کاناپه سه نفره تختخوابشو اوهر مدل پالرمو
قیمت:
4,824,000   تومان

کاناپه سه نفره تختخوابشو اوهر مدل پالرمو از جمله مدل های محبوب مبل تختخوابشو و مبل می باشد که توسط اوهر ساخته و بر
به همه گفتم حالم خوبه هیچیم نیست خیلی هم خوشحالم. هرقدرم بخوام گریه کنم و نگار باشه که بغلم کنه مهم نیست. این قضیه بین من و خودمه. من باید با کمک خودم فقط تمومش کنم. هیچکس نمیتونه کمکی کنه. از الان به بعد قرار نیست کسی حس درونی منو بدونه. سخته. ولی میتونم. نقطه.
مبل راحتطی ال ایتالیلیی
مبل ال که هم چنان پرفروش است
http://moblekhone.ir/product/elitalia/

مبل راحتی مدل جدید رامونا
رامونا نیز یکی از جدیدترین مدل های مبلمان راحتی در ایران می‌باشد که قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارد. کاناپه این مدل زیبا هم مانند مدل آلبرتا دارای نشیمن بزرگ و بسیار راحتی بوده و قابلیت تخت شو بودن را نیز دارد. پشتی کاناپه سه نفره این مدل متحرک بوده و می‌توانید به سادگی آن را به عقب ببرید تا تبدیل به تختخوابی راحت برای استراحت گردد. توجه کنی
امشب فقط دلم میخواد صبح بشه
ولی از بیدار شدن میترسم.....
نمیخوام بگم کاش بیدار نشم
فقط کاش با خبرای بد بیدار نشم
کاش ذهنم آروم بشه
کاش ...... (این آخریو خدا باید بدونه که خودش میدونه)

بیدارم کن
از این خواب وحشتناکِ واقعی.....
کاری کن رها شم از این بغضی که مدام تمدید میشه

بازم مثل همیشه کلی حرف دارم ولی ترجیح میدم نگم و.....
طرز تهیه چند فینگر فود سبزیجات که در واقع ایده‌هایی نو برای میهمانی‌ها به شمار می‌روند. این لقمه‌ها یا کاناپه (Canape) جزء غذا‌های انگشتی یا فینگرفود به حساب می‌آیند.
این لقمه‌ها یا کاناپه (Canape) جزء غذا‌های انگشتی یا فینگرفود به حساب می‌آیند. این پیش غذای ساده و ارزان، از سه بخش تشکیل شده؛ تکه‮ای نان و مارچوبه و تکه‮ای گوجه‮های گیلاسی خالی شده و تکه‮ای خیار و تربچه که وقتی کنار هم چیده می‮شوند سینی زیبایی را تشکیل می‮دهند که هر کس براسا

این که از یه اتفاق بد که از اتفاق بد قبلی بدتر بوده سالم بیرون میای، هیچ خوب نیست. به نظرم خیلی هم ترسناکه. چون یعنی از اینی که اتفاق افتاده، بدترش هم هست در آینده. چی ترسناک تر از این که آدم بدونه قراره بازم دهنش سرویس بشه تازه خیلی بدتر از قبل؟ از کجا معلوم دفعه بعد جونت تموم نشه؟

هوالرزاق
09011447878-09169168955
باربری درایذه"منصف ترین مرکزحمل ونقل بامجوزرسمی باسالهاسابقه درخشان اماده خدمت رسانی بامجهزترین سرویس هامی باشد با۲۰%درصدتخفیف کادری مجرب..ورزیده وکاربلد.. کامیونتهای ایسوزسرپوشیده ۶متری موکت شده با۷۰عددپتو... درون شهری وبرون شهری بابیمه وبارنامه رایگان جابجایی تخصصی انواع یخچالهای ساید..بوفه ها..شیشه نهارخوری و...درهرطبقه ای ازساختمان بدونه اسیبی بصورت کاملاتضمینی..تحت پوشش بیمه ✔اسبابکشی تخصص مامی باشد
باربر
یک عصر اردیبهشتی هم هست که غمگین نیستم. و گلبهی ام لابد. یوگنی گرینکو "جانِ مریم" می‌نوازد و من زیر این پنجره و روی این کاناپه به شست پاهام نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم که کاش می‌شد این هوا، این رنگِ نور و این نسیم لطیف را برای کل سال نگه دارم. می‌ترسم که این روزها تمام شوند و من خوب نفس نکشیده باشمشان. در واقع هیچ‌کجای زندگیم به چنین چیزی فکر نکرده بودم! شاید چون انقدر بهش نیاز نداشتم. چشم‌هام طور دیگری می‌بینند. مردّدم که این حال "داغی"ست یا "
آدم باید بدونه کجا باید راهی که داره می ره رو ول کنه. از اون مهم تر آدم باید بتونه راهی که داره می ره رو ول کنه. وگرنه می افته تو دور باطلی که خلاصی ازش سخته و طاقت فرسا. آدم باید جرئت داشته باشه برای رها کردن راه اشتباه در نیمه ی راه. وصال همیشه ممکن نیست. 
پایان نامه ازون مقوله هاییه که تمام انرژی آدم رو میگیره. 
برای مثال
استادم زبون آدم رو درک نمیکنه. به زبون دیگه ای حرف میزنه. یه کد نوشته اونو داده به من. بعد نتایجی که با کد من میگیریم با ننتایجی که ایشون تو کامپیوتر خودش میگیره زمین تا آسمون فرق داره. بعد شونه میندازه بالا میگه من نمیدونم!! پس عمه م بدونه؟ گرفتاریه بخدا.

دو سال پیش (شاید سه سال پیش) خانم های فامیل تصمیم گرفتن برن شمال(البته ما نرفتیم )
دختر داییم تعریف کرد یه اتوبوس گرفتیم و همه راهی سفر  شدیم 
اختلاف نظرها در هر جا بماند...
 تنها جایی
که خیلی جالب بود، پیدا کردن یه جای خوب با قیمت مناسب بود 
برای پرسیدن اینکه مکان کجا باشه و قیمت مکان مورد نظر ، همه از اتوبوس پیدامیشدن .... .پشت سر هم راه می افتادن و قیمت خونه  رو سوال می کردن 
 یه نفر یه نفر از صاحبخونه میپرسیدن و می گفتن اوه گرونه و بر می گشتن داخ
دم ساکت مینشستم یه گوشه فقط دو بار اقدام به سوزوندن
خونه کردم،یه بار دندون بچه همسایه رو شکستم؛همین و بس
من بچه بودم بچه هاى این دوره هم بچه ان همش باید یکى مراقبشون باشه.
یه دعوا درست حسابى تو عمرشون تجربه نمیکنن یا در حال بازى با آیپد ان
یا در حال حرف مفت زدن در مورد شخصیت هاى بازیشون
کاش میشد همشونو جمع کرد ریخت تو یه محفظه شیشه اى انداختش وسط اقیانوس
بعدش لم بدى رو کاناپه با خیال راحت پسته بخورى
من خودم یه جوون 31 ساله هستم که بنا به شرایط زمان و مکانی که در اون متولد شدم و رشد کردم از زندگی چیزی نفهمیدم، ولی دوست دارم اگه یه روزی قسمتم شد و تونستم زن بگیرم و خدا بهمون یه پسر داد اینطور تربیتش کنم، یعنی میخوام چیزهایی که هیچ کس بهم یاد نداد رو بهش یاد بدم؛
اول بهش یاد میدم که انسانیت رو سرلوحه کارهاش قرار بده و همیشه بدونه که خدایی هست که همیشه داره نگاهش میکنه، چطور جلوی والدینش خجالت میکشه یه کارایی رو بکنه باید یاد بگیره که از خدا ه
اینم بد دردیه که آدم دیگه هیچ جا دست و دلش به نوشتن نره ...اینکه کلمات رو دریغ کنی ... دیگه دلت نخواد احساس واقعیت رو هیشکی بدونه ... مخفی کنی درون خودت ... گاهی باید مچاله شد یه گوشه ... کتاب خوند ... یا فیلم دید ... یا ساعتها خوابید ... یا سرگرم کار شد ... آنقدر که یادت بره که می تونی چیزی بنویسی یا حرفی بزنی ...
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است ...
با لپ تاپ می نویسم!!
کارهای روزمره ام را انجام دادم و با خیال راحت اومدم اینجا. آش رشته سیزده بدرمون را خوردیم و ولو شدم روی کاناپه و میخوام نرم افزار درسیم را بخونم و ایضا آهنگ گوش کنم... هرچند بیشتر دلم فیلم دیدن میخواد.. بینش هم دنبال قالب برای وبلاگم میگردم البته اگه نت همکاری کنه

الهی شکرت
دنبال یکی بود که همه چیز رو بندازه گردنش، میخواست مقصر همه نرسیدن های زندگیش رو پیدا کنه. و من اون رو بهش دادم. گذاشتم مقصر بدونه، چیزی نگفتم، دفاعی نکردم. این براش خوب بود، براش مفید بود. میتونست خودش رو سر من خالی کنه، یکیو داشت که ازش انتقام بگیره...گذاشتم انقدر ادامه‌اش بده که خیالم راحت شه هرچی که داشتم رو گذاشتم وسط، حتی اگه هیچکی ندونه... می‌ذارم تا ابد کشش بده، چون کمکش می‌کنه.
شروع خوبی نداشت پشت امتحان علوم پایه. هم منس شدم هم یه بحث خانوادگی داشتیم که همشه صحبت هایی که در حیننش میشه روی ناخودآگاهم تاثیر میزاره. ولی خب اگه ناخودآگاهم اینو میشنوه باید بگم این ها واقعی نیستن و بخش زیادیش اگزجره شده حقیقت هایی هست که وقتی کسی متوجهش نیست باید بدونه در موردشون. پس احساس بدی نداشته باش.
چهار دسته افرادی که شما در زندگی خود آنها را ملاقات می کنید:
۱- دسته ای که «تلاش» می کنند، برده ها رو بیدار کنند.
۲- دسته ای که «رئیس» برده ها هستند.
۳- دسته ای که «هیچ اطلاعی» از بردگی خود ندارند.
۴- دسته ای که «مانند» برده ها هستند!
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، که خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، اما خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
میم پ  گفت به مامانم همیشه براش ارزو میکنم یه ادمی سرراهش قرار بگیره که قدرشو بدونه و من چقدر عشق به قلبم سرازیر شد
میدونی چیه دیگ اینک تو درسش و اینده کاریش موفق بشه خیلی برام تکراریو نچسبه
میدونی چرا؟ خب معلومه چون نه به رشته علاقه داشتم و نه انچنان به کارش
نمیدونم گاهی وقتا خیلی راضیم چون انتخاب دیگ ای از بچگی ترها تو ذهنم نبود
ازبس بعضی خانواده های به ظاهر مذهبی بدونه هیچ استقلالی چادر را سر دختراشون میکنند و اونا را ملزم به سرکردن چادر میکنند شان چادر ازبین رفته برای بعضی دخترا       درصورتی که هر دختری لیاقت سر کردن چادر نداره ونباید سرکنه چادر مخصوص کسی هست ک بتونه خوب از چادر محافظت کنه ن دنبال این باشه ک چادر از اون حفاظت کنه 
دستگاه نشان داده شده در تصویر زیر به عنوان پلوپز و آرام پز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
مرحله ۱
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب دو عدد پیچ نگهدارنده دسته در دستگاه را باز کنید.
دقت کنید مراقب باشید تا شیشه در، از روی آن نیفتد.
مرحله ۲
پس از بازکردن پیج ها، دسته را از در پلوپز – آرام پز بردارید. شیشه نیز ازاد می شود. شیشه را در محل امنی نگهداری کنید.
روش باز کردن باز کردن دسته های پلوپز – آرام پز برقی
مرحله ۳
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب
شعر بهداشت
برای ما بچه ها
یه دوست خوبه بهداشت
باید که دوست خوب و
توی خونه نگه داشت
مسواک و حوله باید
چرا باشه همیشه؟
هرکس اینو بدونه
هرگز مریض نمیشه
قبل از غذا می شوریم
دست و با آب و صابون
تا میکروبا نباشن
کنار سفره مهمون
برای ما بچه ها
یه دوست خوبه بهداشت
دوستی که رو لبامون
گلای خنده می کاشت
آدم بایدتوی زندگیش استراتژی داشته باشه، اینکه بدونه اهدافش چیه،چه کارهایی رو باید انجام بده و چه کاری رو نباید انجام بده
مسئله فقط دانش آموز بودن،دانشجو بودن،پزشک، مهندس،تاجر،رئیس و کارمند بودن نیست...ی موضوع مهم شناخت خودمون،و دیگران هست.
ادامه مطلب
‏گاهی آدم به یه سراغ گرفتن ساده ست که زنده اس، اینکه بفهمه واسه یکی مهمه، اینکه بفهمه بود و نبودش واسه یکی فرق داره، اینکه بدونه بین اینهمه آدم جور و واجور لااقل تو دل یکی جا داره، سراغ بگیرین از آدمایی که دوسشون دارین نزارین از درون بمیرن.چه حرف جالبی!!! نذاریم از درون بمیرن...!
با لپ تاپ می نویسم!!
کارهای روزمره ام را انجام دادم و با خیال راحت اومدم اینجا. آش رشته سیزده بدرمون را خوردیم و ولو شدم روی کاناپه و میخوام نرم افزار درسیم را بخونم و ایضا آهنگ گوش کنم... هرچند بیشتر دلم فیلم دیدن میخواد.. بینش هم دنبال قالب برای وبلاگم میگردم البته اگه نت همکاری کنه
الهی شکرت

بعدا نوشت: این هفته، خیلی کِش نیومده؟؟!!
چرا دیگه اینستا پست و استوری نمیذارم؟ این همه جاهای خوب و حس های قشنگی که فیلم میگیرم اما دیگه نمیذارم بقیه هم ببینن . یه آدم حسودم. حسادت به احساس . نمیخوام به اشتراکش بذارم و آلودش کنم .نمیخوام کسی فکر کنه که از درد سینگل بودن یا یه همچین چیزیه.خوشم نمیاد کسی بدونه چه احساسی دارم:/
آبجی دو روز بینی‌شو عمل کرده ،صبح پیشش بودم از اونجا اومدم شرکت و بعد از تایم کاری رفتم پیشش و شب هم پیشش موندم فردا صبحش اومدم شرکت و و بعد هم رفتم خونه خودمون 
شب با هم دعوامون شد ،میگه یه ذره بهت رو بدم پررو میشی ؛گفتم نبودی محبت کنم بهت .جنبه نداری!!!
حالا بگو محبتش چی بوده،عصر رو کاناپه خوابیده بود گفتم بیا پیش ما بخواب (محبت رو داشته باش خدا وکیلی!) 
ملت کادو میخرن ،گل میخرن ،این جای خوابشو عوض میکنه من جنبه ندارم :))
با سلام دوستان دومین سایتی که می خوام معرفی کنم سایت سایپر دراکون هست.
✅ بدونه واریز هیچ مبلغی در این سایت ✅بدون محدودیت برداشت✅ این سایت 100%پراختی داره با خیال راحت میتونید در این سایت کارکنید✅اگر میخاین زودتر به نتیجه برسین درقسمت( یک قهرمان بخر) اخرین قهرما  بی دندون رو خرید کنید هزینه برای خرید بی دندون 350روبل هست ✅  لینک ثبت نام http://syper-drakon.biz/؟i=25653
امروز اولین جلسه یوگا بود و واقعا عالی بود واقعاااااا. کاملا آگاهی پیدا کردم به نوع نشستن و راه رفتن و خوابیدن! یعنی قوز نمیکنم و گردنمو صاف میگیرم بدونه اینکه خودم آگاهانه بخوام توجه کنم! و کلی کشش ها خوب بودن و خوش گذشت. انشاا... فردا روزه خواهم بود. ولی انقدر خوابم میاد که فکر نکنم واسه سحر پاشم. 
راستی کتاب رنج های ورتر جوان رو شروع کردم؛ من باب شوآف از گوته هستش! :دی
برم با خدا حرف بزنم و بخوابم :)
مواد اولیه :پیازچه به میزان لازم (ساطوری شده)پودر موسیر 2قاشق مرباخوریپودر سیر 2قاشق مرباخوریتخم مرغ 3عددسس مایونز 2قاشق غذاخوریپنیر خامه ای 250گرمکره به میزان لازمنان 2عدد (باگت یا فرانسوی)پنیر پارمزان به میزان لازم (اختیاری)

ادامه مطلب
فکر می کنم تنها جایی که فعلا می تونم بنویسم اینجا باشه.
جایی که کسی ازش خبر نداره، جایی که میشه خیلی ها رو ازش دور نگه داشت . قطعا از حوصله آدمهای امروز به دوره که بیان توی وبلاگا دنبالتون بگردند.
نمیدونم هنوز کسی به اینجا سر میزنه یا نه؟
اگر کسی اینجاست، بدونه از این به بعد میخوام زیاد بیام اینجا...
برای اتاق سفید رنگ بهتر است که سرویس خواب نوزاد سفید رنگ  نیز سفارش دهید و با استفاده از رنگ های بالشت و لوازم کوچکتر رنگ اتاق خواب نوزاد را بهینه کنید 
ایمنی و انواع تخت خواب نوزادی را در ادامه مطلب ببینید
داشتن اطلاعات کافی در مورد استاندارها,کیفیت و قیمت لوازم کودک میتواند, تا حد زیادی درتهیه این لوازم به ما کمک کند.یکی از مهمترین فاکتور‌ها برای دکوراسیون اتاق‌کودک سرویس خواب کودک میباشد .با ما همراه باشید تا تمام اطلاعات لازم, در مورد
یه سری رفتم پیش یه مشاور و در بین  گفت و گوهامون بهش گفتم قراره یه کاری برای استادمون انجام بدم اونم گفته دستمزدت رو بهم بگوبهم گفت برای اینکه ارزش کارتو بدونه دستمزدت رو بهش بالا بگوخود من اگه به جای ساعتی دویست تومن ساعتی پنجاه میگرفتم همه میگفتن اینی که ساعتی پنجاه میگیره معلومه کارش چه جوریهبه نظرم حرفش کاملا درست بود.
آفتابگردون هارو توی گلدون روی میز مرتب کردم و خودم رو پرت کردم رو کاناپه بغض داشت خفم میکرد و من قلبم شکسته بود تا دیروز تقلای بیهوده ای داشتم تا همه چیز رو درجای درست خودش قرار بدم و تلاش میکردم تا جایگاه خودم رو پیدا کنم ولی از همون دیروز دیگه برام مهم نیست چه اتفاقی می افته دیگه برام مهم نیست دیگه برام مهم نیست دیگه برام مهم نیست 
و فقط امیدوارم دیگه فردایی درکار نباشه تا بلند شم .
یه چیزی هست 
یکی ازش خوب استفاده میکنه یکی بد
این قانون این دنیاس در واقع با پیش فرض جهنم
چون بهشت اینطوری نیست
هرچی هست یا جهنمه یا شبیهشه

خیلی وقته باهاش حرف میزنم 
تفکرش و تعجباش از حرفای من 
خیلی نفرت انگیزه
جوابشو با ادب دادم بیشتر از اونی که میخواست بدونه بهش گفنم
وسطش بهش برخورده 
میگه نمیدونم چی بگم
شما پیش داوری کردی من یه سوال ساده پرسیدم 
بعدم پیاما تا اون سوالو پاک کرده 
اول خواستم بگم کل چتو بپاک ولی دیدم بی محلی خیلی دردش بیش
داس بی دسته ما 
روزها و سالهایی  
علف هرزه ان باغچه را می چیند 
پدری پیر     کمری تا خورده     دستهایش چه زمخت
داس بی دسته ما گنج گرانی ایست 
که به دست پدری پیر به زمین می کوبد 
هرزه را می جوید , می شوید 
باغچه را اباد است . 
و درختانی که در ان سر به فلک اراسته 
پدری پیر اما ...
عمر را باقی نیست  
گوشه ای بنشسته 
مالکانی هر سو چشم شوریده ای بنگارند 
 و در ان باغچه ابادی به جدال پردازند 
پدر !!؟
فرزندان   پسرانم     
من اگر می دانستم که ز ان موهبت و عش
نحوه چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال شکل یکی از مرسوم ترین طراحی ها برای پذیرایی خانه و آپارتمان های امروزی می باشد. در این مطلب، چند روش اصولی و کار آمد برای طراحی و چیدمان مبل های ال به شما معرفی کرده ایم که با توجه به آنها می توانید دکوراسیون منزل خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.
قرار دادن مبل L شکل در گوشه اتاق
از آنجا که معمولا از گوشه خانه نمی توان استفاده کرد، بنابراین اگر مبلمان را در آنجا قرار دهیم، ضمن اینکه فضایی راحت و دنج در خانه
روزی با پدرش تنها شدند از پدر پرسیده بود : گاهی اگر احساس خستگی کنی انقدری که ندانید چرا خسته اید چه میکنید؟؟
پدرش لبخندی زد و گفت : خستگی  های بدونه شرح !!!!!  ؟؟؟؟
با لبخندی که داشت آرام زیر لب گفت : مرهمی برای خستگی هایت نیست جز  مناجات خدا
......................................................................................................................................................
.................................................................
نجات هفته : خدایا اگه نجاتمون نداده بودید الان شب سومی بود که زندگی جدیدم شروع میشد
من از رعد و برق میترسم...و این یه اعتراف نیس!یه حقیقته که به همه میگم!
ینی وقتی سه تا پنجره تو سه جهت اتاق کمی بزرگتر از ۷ مترت باشه و نور رعد و برق کل اتاقو روشن کنه و تو بدونی بالاسرت هیچی نیس جز یه سقف شیروونی و طبقه بالایی نداری ....سکته میکنی...من که اینطوریم!تو اتاقی که عایق صدا نداره دیواراش!
به هر ترتیب که امشبو عاجزانه و بزدلانه میخوام برم اونور ...رو کاناپه سه نفرهه بخوابم...
هرقدر هم ترسو به نظر برسم‌...
نه تاب سر و صدا و لرزش اتاق در اثر تگرگ
و خدا دلتنگ بود باران را آفرید...
‏می‌خوام یه پست با مضمون بارون قشنگی که داره میاد بنویسم و بگم:
ببار بارونو
دلم داغونو
نمی‌خوام عشقه
بدونه اونو و...
ولی خب واقعا تو فاز دپ نیستم و اصلا هیچ حس شکست عشقی یا از دست دادن کسی یا نرسیدن به کسی و ... ندارم!
یه قسمتی از فرهنگ ایرانی بودن هست که واقعا مسخرس. به نام لاپوشونی کردن.
مثل احمقا وانمود کردن به اینکه همچی چقدر خوبه.
مثلا یارو پست گذاشته با چادرش که ادم باید جوری زندگی کنه که بودنش چیزی به این دنیا اضافه کنه و هر خر و الاغی رو هر چقدر که منفور بوده فالو کزده و اینا. خب بخش مذهبی بالاشهری شهر ما معمولا اینشکلین.
من از یسریا خوشم نمیاد. میدونم دردشر درست کنن آزار دهنده هستن و مریض روانین. خب قطعا اونا رو فالو نمیکنم و خودشونم جر بدن طرف شون نمی
شده‌ام شبیه مردهایی که می‌افتند به میخوارگی؛ با چشم‌های خمار و پیراهنی که دگمه‌هایش باز است تلو تلو می‌خورم. خودم را به زحمت به سمت کاناپه می‌رسانم و اندک غذایی را فرو می‌برم در دهانم تا زنده بمانم. چراغ را خاموش می‌کنم و خودم را پرت می‌کنم روی تخت دو نفره. چشم‌هایم را می‌بندم و در سکوت خانه می‌خوابم...

پ.ن1: من شرمنده‌ی شما، ایده‌ها و اخلاق ورزشی‌تان شده‌ام. کمی که نفس بکشم حتما کارهای وبلاگ جدید را راست و ریست می‌کنم.
پ.ن2: دومین پ
دسته گل عروس یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در مراسم عروسی می‌باشد، چون جزو اولین چیزهایی است که توجه همه را به خود جلب می‌کند؛ و سلیقه طرفین هم از روی آن قابل حدس خواهد بود. عوامل زیادی در انتخاب دسته گل عروس تاثیر گذار هستند؛ فصل عروسی، مدل لباس عروس، مکان عروسی، خوش‌‌بو بودن گل‌ها یکسری از این عوامل هستند.
انواع دسته گل
قبل از هر چیز به معرفی انواع حالات دسته گل‌های موجود می‌پردازیم؛ 4 نوع دسته گل به شرح زیر وجود دارند.
ادامه مطلب
دسته گل عروس یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در مراسم عروسی می‌باشد، چون جزو اولین چیزهایی است که توجه همه را به خود جلب می‌کند؛ و سلیقه طرفین هم از روی آن قابل حدس خواهد بود. عوامل زیادی در انتخاب دسته گل عروس تاثیر گذار هستند؛ فصل عروسی، مدل لباس عروس، مکان عروسی، خوش‌‌بو بودن گل‌ها یکسری از این عوامل هستند.
انواع دسته گل
قبل از هر چیز به معرفی انواع حالات دسته گل‌های موجود می‌پردازیم؛ 4 نوع دسته گل به شرح زیر وجود دارند.
ادامه مطلب
با هوش ذاتی و دقت عجیبی که انگار یکی از آپشن های چشم هاش بود -چون وقتی می خواست پشت جسمت، لا به لای روحت را کنکاش کند، حالت چشم هاش عوض می شد- بعد از یکی دو جمله ی کوتاه و ظاهرا ساده فهمید من شیفته ی کشف کردنم. همین جا بود که دانه ریخت. خیلی محتاط. چون هنوز نمی دانست من از آن دسته احمق هایی هستم که شجاعانه به سراغ تجربه های جدید و کشف های تازه می روند یا از آن دسته احمق هایی هستم که دلشان ضعف می رود برای سرک کشیدن و مزه کردن و پرده برداشتن و لمس لذت
سلام :) 
دیشب بعد از ۹ روز دوری از خونه برگشتیم به خونمون، چقدر من دلم تنگ شده بود برای خونمون 
همسر میگه من این دلتنگیتو درک نمیکنم، دقیقا برای چی دلت تنگ میشه :/ 
توی این ۹ روز فرصت نشد بیام بنویسم ازین اتفاق قشنگ :))
پنجم مرداد شب بود که متوجه شدم اولین دندون پسر به ما افتخار دادن و از لثه مبارک اومدن بیرون 
فکرشو نمیکردم اینقدر ذوق کنم و خوشحال بشم
پسر از ذوق کردن من خوشحال بود بدون این که دلیلشو بدونه :)) 
دندون دراوردن بچه ها هم مشکلات خودشو
!
نگاه کرد به گوشیم... به برچسب ژله ای گوشیم و پرسید چی؟گفتم چی!گفت رفیق شهیدم چی؟من:آها رفیق شهیدم ابراهیم هادیپوزخند زد و گفت ههرفیق شهیدم.... کی بود!؟من:کسی که با دعای توسل تونست حال مریضی رو خوب کنه،انقدر عمیق بود،خیلی مردِ،دوسش دارمنگاه کرد به من و دوباره خندید و سرشو گرفت سمت دیگه!البته به من خندید نه به داداش ابراهیمم.میدونم هنوزم تغییرمو هضم نکرده،هنوزم کنجکاوه، هنوزم میخواد بدونه چی شده،هنوزم میخواد از انکار به یقین برسه،عین خودم! شای
#سلکتور
فروش ویژه سلکتور های دسته راهنما :
تولید و پخش سلکتور دسته راهنما پژو و سمند
مشکی(ساده )
سفید(مه شکن دار) معروف به کروز
توضیحات :
((قابل ذکر است بیشتر علت خرابی دسته راهنما به دلیل خراب شدن(ذوب شدن) این قطعه است که با تعویض ان دسته راهنما به طور صحیح کار میکند
ضمننا جهت جلوگیری از خرابی این قطعه داخلی دسته راهنما پیشنهاد میشود آفتامات نصب شود))
"اتوپارت اعتماد ایرانیان"
شماره تماس :+989338668287
آیدی کانال : @autopartt

✳️ تدریس جمع های ذهنی✳
مثال :   ... = 7+20+5+30+3+5+8
در اینگونه جمع ها، ابتدا با روش معادل سازی سعی در ایجاد تصویر ذهنی، دسته های ده تایی، داریم.
با پرسش اینگونه سوال ها و درگیر کردن ذهن بچه ها، از گنگ و سخت ومبهم بودن آن ها،به دلیل طولانی بودنشان،کاسته ، و حل آن ها لذت بخش می شود. 
بچه ها، یه بازی ریاضی دیگه :
عدد 30 چند دسته ی 10 تایی دارد؟ 3 تابالای عدد 30 ، به نماد دسته ی 10 تایی، 3 دایره ی کوچک می کشیم. 
عدد 20 ، چند دسته ی 10 تایی دارد؟ 2 تابالای عدد 20 هم 2
سلام علیکم
این که پارسال این موقع کجا بودیم و الان کجا بماند این که الان یسال گذشت هم بماند 
ولی خداجون به حق این ماه عزیز که در راهه خودت گشایشی بده به احوالم به زندگیم و... خودتون از حالم خبر دارید 

چقدر خوبه که یکی هست از حال آدم خبر داشته باشه جیک و پوک و تمام زیر و بم آدم و بدونه
خدایا با این همه گناه و نامردی من فقط شمارو دارم کی از شما آقا تر برای ما آقای من شرمنده از اعمالم ولی امیدم به فرج شماست 
خدایا شکرت برای اون که دادی و ندادی شکرت م
مامانم به خاطر اینکه امروز نرفتم آزمون بدم باهام قهرکرده!حتی صبح همزود بیدارم نکرد و هشت و ربع بلند شدم!
ملالی نیست! الان که بیشتر فکر میکنم میبینم که اگر میرفتم قطعا باهام بیشتر قهر میکرد و قطعا بابام هم باهام قهر میکرد!
نمیدونم شاید هم براش مهم بود که بدونه فارغ از نتیجه بچش  اونقدر اعتماد به نفس داره و از خودش مطمئنه که سر جلسه آزمون بره!
چمیدونم والله!
ذهنم رو بیشتردرگیر نمیکنم !میرم که امروز هر کاری از دستم بر میاد انجام بدم!
شب میام از رو
مبلمان یکی از مهم ترین عناصر موجود در دکوراسیون داخلی خانه است که علاوه بر زیبایی در راحتی و رفاه نیز نقش دارد.
استفاده از مبلمان در دکوراسیون داخلی علاوه بر زیبایی در راحتی و رفاه افراد منزل نیز نقش دارد. همان طور که می‌دانید مبلمان به سه دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند؛ مبل استیل، مبلمان کلاسیک و مبل راحتی. در این بخش از مجله دلتا سراغ مبل راحتی می‌رویم و انواع آن را به شما معرفی می‌کنیم.
مبل راحتی
واژه مبل از زبان فرانسوی وارد زبان ما شده و ب
ارسال سفارش با ماشین مخصوص حمل تاج گل و تحویل سر وقت در محل مراسم.
تاج گل برای تسلیتدسته گل مراسم عزاتاج گل مجلس ختمتاج گل مراسم افتتاحیهتاج گل مجلس ترحیمتاج گل عرض تسلیتقیمت تاج گل ترحیمتاج گل ارزانتاج گل ترحیم ارزاندسته گل تسلیتدسته گل مراسم عزاتاج گل تسلیتتاج گل خیریه محک
گل فروشی- کلیه خدمات گل آرایی -تزئین ماشین عروس -دسته گل عروس -انواع تاج گل و ...

وقتی که تو آمدی دوبارهاز هر طرفی سپیده سر زددر باغ، شکوفه شد شکوفاپروانه به سوی غنچه پر زد
در خانه و کوچه و خیابانگل های قشنگ خنده روییداز شادی دیدن تو آن روزهم غنچه و هم جوانه خندید
گیسوی قشنگ سبزه آن روزبا دست نسیم شانه می شدباغ دل ما ز دیدن توسر سبز و پر از ترانه می شد
********** شعر کودکانه دهه فجر **********
از آسمون دوبارهبارون گل می بارهتو این هوای برفیتولد بهاره
بادکنکای رنگینقل و گل و شیرینیشروع جشن فجرهلاله ها رو می بینی
********** شعر کودکانه دهه
بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید ، از این رو سپند بار […] بسته بندی اثاثیه منزل
منبع : سپند بار
حتما تا به حال برای هر منظور و هدفی به طلا فروشی مراجعه کرده‌اید. چه برای خرید طلا و چه بسا برای فروش طلا یا اصلا خرید طلای دست دوم، اما در مقابل فروشنده ایستاده‌اید، در حالی که وی با یک ترازو و یک ماشین حساب، دقایقی را به حساب و کتاب می‌پردازد، بدونه اینکه بدانید قضیه از چه قرار است. قیمت هر گرم طلا را می‌دانید اما اینکه قیمت نهایی چگونه محاسبه می‌شود همیشه برای شما گنگ و پیچیده بوده‌است. برای بررسی این موارد و اصطلاحات طلا فروشی این مطلب
به نام خالق یکتا
من:آخیش رسیدیما
ویدا:وای مامان دارم از خستگی بیهوش میشم
درحالی که رویا داشت خودشو رو کاناپه پرت میکرد گفت:این داداش توهم عجب
سلیقه ای داره ها.وسایل خونه رو مثل یه خانم با سلیقه چیده.باریک باریک
خوشم اومد.  من :الاغ تشریف داری رویا ها.پریسا نامزد داداش آرشام خوش
سلیقه اس وگرنه سلیقه آرشام مثل شلغم میمونه.یکتا:به جای این حرفا برید
بخوابید. فردا دیرمون بشه خیلی خیطه میگم رها.  من:هان؟   یکتا:بی تربیت  
من:خودت  یکتا:اه بسه حوص
به نام خالق یکتا
به نام خالق یکتا
این کتاب خیلی زیبا بود!

شاید وقتی به عنوان یه بزرگ‌سال وارد بخش کودک یه کتاب‌فروشی می‌شید با خودتون فکر کنید این کتاب‌ها لوس و بچگانه‌ن و به درد من نمی‌خورن. ولی حقیقتش خوندن این کتاب اصلاً چنین حسی بهم نداد و شاید بعد از مدت‌ها از خوندن یک کتاب با تمام وجودم لذت بردم.

این کتاب درباره‌ی دختری به نام آدا ست که پاچنبریه و در دوره‌ی جنگ جهانی دوم با برادر کوچک‌تر و مادرش زندگی می‌کنه. آدا به خاطر شکل پاش اجازه نداره از خونه بیرون بره و ت
متن آهنگ دیگه نمیرم ولایت
دانلود آهنگ شمالی دیگه نمیرم ولایت
ترانه محلی دیگه نمیرم ولایت
اهنگ عمله دسته دسته دیگه نمیرم ولایت

دانلود اهنگ بی کلام دیگه نمیرم ولایت
آهنگ عمله دسته دسته کنار جو نشسته
آهنگ قدیمی عمله دسته دسته از نجم الدین
دانلودآهنگ دیگه نمیرم ولایت بصورت mp3
مقاله ای درباب متافیزیک
سلام به دوستان.امروز میخواهم مقاله ای در باب متافیزیک به دوستاران این علم ارائه بدم.از انجای که این علم از اسمشم پیداست متافیزیک یعنی فراتر از دنیایی فیزیکی. دنیایی که میتوان خیلی چیزها را در ان دید و کشف کرد. دنیایی که می توان از اسارت این جسم فیزیکی رها شد. درباب این علم خیلی چیزها در اینترنت و کتاب ها میتوان دید. اما این علم مثاله قسریس در بالای ابرها و وقتی که نمیتوان ان را به دست اورد و دران زندگی کرد چه فایده. اما ه
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها